Rise Online World | Oyuncu Market

Rise Online World

Öne Çıkanlar

7 Sonuçtan7 Gösteriliyor


Rise Online World Nedir?

Rise Online, Rokogame Studios tarafından geliştirilen oyunculara yeni deneyimler ve yeni içerikler sunmayı hedefleyen Türk yapımı bir MMORPG oyunudur. Oyunda karakter gelişimine katkı sağlayan para birimi ise Rise Cash olarak geçmektedir. Bu para birimi ile oyunda bulunan çeşitli itemler satın alınabilmektedir. Karakterin gelişimini daha hızlı tamamlamak isteyen oyuncular ise Rise Cash satın al işlemini de tercih etmektedirler. Oyuncular, Rise Online’a giriş sağladıktan sonra oynayış tarzlarını seçeceği sınıflar ve ırklar bulunmaktadır. Oyuna giriş sağlayan oyuncuları toplamda 4 ana sınıf karşılarken bu sınıflara ait alt kategoriler de bulunmaktadır. Ana sınıflar ve alt kategorileri; 

 • Rogue (Assassin - Archer)
 • Warrior (Attacker Warrior - Defensive Warrior)
 • Priest (Buffer - Debuffer - Healer)
 • Mage (Fire - Glacier - Lightning)

olarak belirtilmiştir. Bir sınıf üzerinden örnek verilecek olursa; Rogue sınıfının altında oyuncuların seçebileceği Suikastçılar ve Okçular olmak üzere 2 grup vardır. Seçimini Suikastçı’dan yana kullananlar hasar seviyesi yüksek bir karaktere sahip olabileceklerdir. Skilleri arasında kamufle, savunma azaltma, yüksek hasar vurma özellikleri varken pasifinde ise rakibini öldürdükten sonra %20 kritik hasar vurma şansına sahip olma özelliği bulunmaktadır. Bir diğer alt grup ise Okçulardır, uzun menzil savaşçıları için seçilebilecek olan bu alt sınıfta; düşman sersemletme, yüksek hasar vurma, %20 kritik hasar vurma gibi özellikler bulunmaktadır. Rakipler ile mücadele ederken ek özelliklere sahip olmak da karakterler için büyük ölçüde yararlı olacaktır. Oyuncular bu özelliklere Rise Online Premium paketi ile sahip olabilmektedirler. Paket özelliklerine sahip olabilmek için en ucuz fiyatlar ile siz de Oyuncumarket üzerinden Rise Online Premium satın al işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 

Rise Online Cash

Her oyunun, kendine ait oyun içi harcamalarda kullanılan bir para birimi bulunmaktadır. Rise Online’da ise çeşitli item satın alabileceğiniz Rise Cash para birimi bulunmaktadır. Etkileyici hikayesi ve sürükleyici oyun içi görevleri olan bu oyunda, karakterlerin daha fazla yükselebilmesi için görevleri başarılı bir şekilde yerine getirmesi gerekmektedir. Oyun rehberi ile adım adım anlatılarak yapılan görevler ne kadar çok yapılırsa o kadar oyun içi kazanımlar artacaktır. Oyuncular için bu noktada önemli olan şeylerden biri de level atlamaktır. Hem görev yaparken hem de canavarları keserken kazanılacak olan EXP’ler ile karakterlerinin büyümelerine hız katmaktadırlar. Daha hızlı level atlamak ya da rakiplerinin üstesinden gelmek isteyen oyuncular karakter skillerine ek olarak güçlendirmeleri Rise Cash Satın al ile sağlayabilmektedirler. 

Rise Online Gold

Rise Online içerisinde bulunan değerli bir diğer para birimi de Rise Online Gold olarak tanımlanmıştır. Bu para birimine sahip olmak için birçok zorlu görevi yerine getirmek gerekmektedir. Görevlerin yanı sıra hangi haritalarda hangi bosslar hangi itemler ile kesilecek gibi bilgilere de sahip olmak faydalı olacaktır. Seçtiğiniz karakterin skill özelliklerine hakim olmak pet sistemini bilmek ve görevlerin yapılacağı haritaya göre bu özellikleri belirlemek bu noktada önem taşımaktadır.

Rise Online gb sahibi olmak için iki seçenek bulunmaktadır. Bir tanesi yukarıda bahsettiğimiz adımları yerine getirerek zorlu süreçleri tamamlamaktır. Bir diğeri ise Oyuncumarket üzerinde bulunan Rise Online World Gold kategorisi üzerinden gold satın almaktır. Verilen görevleri yerine getirecek yeterli vakti olmayan oyuncular hazır olan goldlar için Rise Online gb satın al adımlarını ilgili kategoriden takip ederek alışverişlerini gerçekleştirebilmektedirler. En ucuz fiyatlar için Oyuncumarket’i tercih eden oyuncular üyelik oluşturarak yaptığı alışverişlerden indirim zamanlarında da ek indirimler kazanabilmektedir. 

Rise Online Sistem Gereksinimleri

Tercih edilen MMORPG oyunlarından biri olan Rise Online oyununu oynamak isteyen oyuncular önce Rise Online Sistem Gereksinimleri için bilgisayar donanımlarının oyunu karşılayıp karşılamadığını merak etmektedir. Seçeceği ırk ile büyük mücadelelere girecek oyuncular için oyunun kasmadan oynanması bu noktada çok önemlidir. Aşağıda listelenen alandan minimum ve önerilen sistem gereksinimlerini kontrol edebilir, PC özellikleriniz ile karşılaştırabilirsiniz. 

Rise Online Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi İçin Gerekli Olanlar: 64-bit Windows 7 / Windows 8.1 / Windows 10
 • İşlemci İçin Gerekenler: Intel Core i7-5500U 2.40GHz / AMD FX-8800P 2.1GHz (2 Cores, 4 Threads)
 • Bellek Boyutu: 8 GB
 • GPU: NVIDIA GeForce 840M 1.03GHz / AMD Radeon 530 1.03GHz
 • DirectX: Sürüm 11/12
 • Depolama Alanı: 20 GB 

Rise Online Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi İçin Gerekli Olanlar: 64-bit Windows 7 / Windows 8.1 / Windows 10
 • İşlemci İçin Gerekenler: Intel Core i7-4770K 3.90GHz / AMD FX-9590 4.7GHz
 • Bellek Boyutu: 16 GB
 • GPU: NVIDIA GeForce GTX 1070 / AMD Radeon RX 580
 • DirectX: Sürüm 11/12
 • Depolama Alanı: 30 GB (SSD)

Minimum ya da önerilen sistem gereksinimlerine sahipseniz Rise Online oyununu rahat bir şekilde oynayabilirsiniz.