Silkroad Online Global | Oyuncu Market

Silkroad Online Global

Öne Çıkanlar

7 Sonuçtan7 Gösteriliyor


 

Silkroad Online Nedir?

Silkroad Online, Joymax tarafından geliştirilen MMORPG türünde bir oyundur. Oyun, bu tür oyunları oynamayı seven oyuncular için yeni birçok sistemi de kendi içerisinde barındırmaktadır. Oyuncular İpek Yolu üzerinde geçmişi yaşayacak ve yaşarken de hangi tarafta olması gerektiğini seçecek. 

Oyuna başlarken karşımıza iki medeniyetten birini tercih etmemiz gerektiği bir seçenek geliyor. Bu aşamada ister Avrupa ister Çin medeniyeti seçilebilmektedir. Medeniyetini seçen oyuncular için bir sonraki aşama karakter seçimi oluyor, bu seçimde karakterlerin tipi, cinsiyeti, boyu kilosu ve silahı gibi bazı özelleştirmeler bulunuyor. Oyuncular istedikleri tipteki karakteri oluşturduktan sonra o karakterin üzerine tıklayarak SRO mücadelesine atılabiliyorlar. 1 level ile oyuna başlayan oyuncular karakterin gelişebilmesi adına itemlere ya da diğer gelişim eşyalarına ihtiyaç duyarlar. Oyun içerisinde kullanılan Silkroad Silk para birimleri ile bu ihtiyaçlar karşılanabilmektedir. 

Silkroad Online Gold

Avcı ya da Hırsız rolüne büründüğünüz Silkroad Online’da ihtiyacınız olan bir diğer para birimi ise Silkroad Gold olarak geçmektedir. Karakterin hızlı ve deneyimli level atlaması için en önemli para birimleri arasında gold yerini almaktadır. Oyuncular, oyun içerisinde karakterlerini çeşitli bölgelerde kasarak bu para birimini elde edebilmektedirler. Bunun için her oyuncunun itemlerini kontrol etmesi petlerini kasılmaya uygun ayarlaması gibi birçok noktaya dikkat ederek karakterini savaşa girmeye hazırlaması gerekir. Bu şekilde Silkroad Gold sahibi olmak dikkat gerektirdiği ve çok zaman aldığı için oyuncular bir diğer alternatif olan Silkroad gold satış seçeneğine yönelmektedirler. Bu tercihte daha önceden kasılmış goldlara sahip olmak isteyen kullanıcıların tek yapmaları gereken Oyuncumarket üzerinden en ucuz fiyatlarla gold satın almak olacaktır. İndirimli şekilde sahip olacağınız goldlar ile hem zamandan hem de oyun içi gelişimden yararlanabilirsiniz. 

Silkroad Online Silk

Silkroad içerisinde gold para birimi ne kadar değerli ise Silkroad Silk de bir o kadar değerlidir. Premium itemler için gerekli olan silk ile karakter daha da güçlü bir konuma gelmektedir. Oyun içerisinde karakter geliştirilirken fazla hasar ve EXP ihtiyacı yüksek oranda lazım olmaktadır. Rakipleriniz silk ile edindiği ek özelliklerle daha güçlü olacaktır bu durumlarda sizlerin de standardın üstünde paketler kullanmanız gerekir. Bu yüksek hasar veren paketlere Silkroad Silk al işlemini yaparak sahip olabilirsiniz. Oyuncumarket en hızlı ve en ucuz fiyatlarla sahip olabileceğiniz Silkroad Silk paketlerini sizlere sunmaktadır. İstediğiniz miktardaki pakete sahip olmak için Silkroad Online Silk kategorisini aratıp ürünü satın alabilirsiniz. 

Silkroad Online Oyuncu Pazarı

Silkroad Oyuncu Pazarı kategorisinde amaç kullanıcıların satmak istedikleri gold, item ya da hesaplarını sergileyebileceği bir pazar alanı oluşturmaktır. Bu pazar alanında sahip olduğunuz yüksek değerde ya da çok aranan bir itemi sergileyebilir satın alındığında para kazanabilirsiniz. Sadece item olmamakla beraber oyuna ait tüm birikimlerinizi pazar yerinde satışa sunabilirsiniz. Bunlardan bir tanesi de silkroad satılık karakter alanıdır. Hesabınızdaki içerikleri tümüyle satmak istiyorsanız bu alan sizler için en iyi seçim olacaktır. Karakterinizi değil de hesabınızda bulunan goldları satmak istiyorsanız en düşük komisyon oranları ile Silkroad Gold satış yapabilir kazancınızı artırabilirsiniz.